19 Haz

Türkiye’den Yurt Dışına Uçak Kargo

Merhaba bizi seçen, seven ve takip eden değerli müşterilerimiz. Firmamızın alt sitelerinden birisi olan Azerbaycan sayfasının içerik bölümünde farklı bir sitemiz hakkında tanıtım makalesi yayınlıyoruz. Sistem gereksinimleri, işleyiş şekli, nasıl yapılır, neler gönderilir, ne tarz belgeler lazım olur ve daha bir çok önemli bilgiye değinerek size bu konuda özel bilgiler sunuyoruz. 

2000’li yılların başından beri hava kargo, yurt dışı kargo, uluslararası numune gönderimi, ithalat ve ihracat gibi taşımacılık hizmetlerini tek bir noktadan aldığınız ailenizin kargo şirketiyle hala tanışmadınız mı ? Hemen tanışmak için web sitemizi ziyaret ederek, iletişim numaraları aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

yurtdışı uçak kargo

YURT DIŞINA KOLAYCA KARGO GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Artık günümüz yaşantısında Türkiye’den Yurt Dışına Kargo göndermek o kadar kolay bir hal aldı ki, bu her kesim açısından çok sevindirici bir haberdir. Yurt içinde bir şehirden diğer bir şehre kargo yollar gibi basit bir şekilde yurt dışına kargo gönderimi yapabilirsiniz. Telefonla bizi arayıp yada yazılı ortamda mail yardımı ile bize ulaşıp kargo maliyetleri ve servis süreleri hakkında destek alabilirsiniz. Profesyonel operatörlerimiz kargo bilgilerini eksiksiz, net ve sağlıklı bir kapsamda sizden aldığı takdirde çok kısa zaman zarfı içinde size hava navlun ücreti ve teslimat süresini bildirir. Bu konularda mütabık kalınması halinde hemen kargo kaydınız oluşturulur.

Akabinde ürün ve mallar İstanbul içinde ise firmamızın toplama aracı yardımıyla adresinizden ücretsiz bir şekilde paket teslim alınır ve Türkiye’nin herhangi bir şehrinden gelecek olan gönderi ise iç kargo vasıtasıyla merkez ofise getirildikten sonra yapılan kontroller ve hazırlanan çıkış belgelerinden sonra ilk kalkış yapacak kargo uçağına yüklenir. Ardından size oluşan takip numarası ulaştırılır.

TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ İLE GÜVEN ALTINDASINIZ

Web sitemiz üzerinden an ve an kargonuzun akıbetini öğrenmek için sorgulama yapabilirsiniz. Daha sonra ilgili ülkeye varan gönderi gümrük müşavirliği tarafından inceleme altına alınır ve herhangi bir sorun görünmemesi durumunda yetkili dağıtıcı acentemize teslim edilir. Firmamız bünyesine dahil hizmet veren dağıtıcı kargonuzu hiç beklemeden adresinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırır.

Özel ve hızlı bir hizmet olan uçak kargo hayatımızda yeni yeni popülerliği artan hava yolu taşımacılık servisidir. Diğer tüm taşıma birimleri arasında en acil ve sorunsuz gönderi transferi gerçekleşen kaliteli bir hizmettir. 

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın

Azerbaycan Kargo © ,Her Hakkı Saklıdır.2019

Türkiye Hızlı Çözüm Azerbaycan Kargo

Türkiye’den Azerbaycan'a uçak kargo şirketi ile Express ve Ekonomik gönderi servisli kargo yollayabilirsiniz. Evrak, Paket, Zarf, Döküman, Numune, Hediyelik Eşya, İlaç, Cep Telefonu, Deniz Ürünleri, Matbaa ve Kağıt Malzemeleri, Deri, Perde, Halı, Mobilya, Makine ve Yedek Parçaları, Tekstil Ürünleri ve daha fazlasını anlaşmalı olduğumuz tüm hava yolu şirketleri aracılığıyla büyük bir güven ve kaliteli ile gönderebilirsiniz. Tüm dünya ülkelerine kargo göndermekteyiz. Türkiye'den tüm yurt dışına Amerika kargo hizmeti ile yurtdışı kargo servisi vermektedir.